• Pn. - Pt. 7:00 - 17:00

    Sobota 7:00 - 14:00

  • (+48) 18 540 61 01

    (+48) 668 885 252

×

Uwaga

The was a problem converting the source image.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pustaki

Stropy TERIVA są monolityczno-prefabrykowanymi stropami gęstożebrowymi, belkowopustakowymi. Stropy te składają się z kratownicowych belek stropowych, pustaków betonowych oraz betonu układanego na budowie. Stropy TERIVA przeznaczone są zarówno dla budownictwa mieszkaniowego jak i budownictwa użyteczności publicznej. Wyróżnikiem stropów jest łączne obciążenie charakterystyczne równomiernie rozłożone ponad ciężar własny konstrukcji (obciążenie technologiczne równomiernie rozłożone, obciążenie od ścianek działowych, warstw podłogowych i wykończeniowych), które przyjęto o wartości 4,0; 6,0 i 8,0 kN/m2.

widokogolny

 

 

Pustaki szalunkowe, stropowe Teriva, kształtki wieńcowe

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również profesjonalne i wytrzymałe pustaki szalunkowe oraz żużlobetonowe. Zastosowanie pustaków szalunkowych jest dość szerokie. Można stosować je w tych miejscach gdzie do tej pory stosowano szalunki drewniane lub metalowe. Zalety pustaków szalunkowych: pustaki szalunkowe można wykorzystywać między innymi do wykonywania wieńca stosunkowo gładka powierzchnia dość mocno usprawnia prace. warto pamiętać, że pustaki szalunkowe zamieniają czasochłonne i niestety drogie szalowanie w realizację skuteczną, bezpieczną oraz sprawną.

{gallery}pustaki::::2{/gallery}

 

View the embedded image gallery online at:
http://zaplecza.pl/stropy-teriva#sigProIdf7b85420ec

 

 

BELKI STROPOWE TERIVA

Belki stropowe Teriva: składają się ze stopki o przekroju 4x12 cm, w której zatopiona jest przestrzenna kratownica stalowa o przekrojach prętów zgodnych z obliczeniami konstrukcyjnymi stropu. Belki wykonywane są w znormalizowanych długościach od 1,60 m do 8,60 m w modułach co 20 cm.

View the embedded image gallery online at:
http://zaplecza.pl/stropy-teriva#sigProIdb6525235ec

w naszej ofercie Tylko sprawdzone marki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5